Dla sponsora

Zachęcamy Państwa do współpracy i aktywnego wsparcia budowy swojej silnej marki, dzięki wizerunkowi, jakim rugby cieszy się w Polsce i na świecie. Sport to coraz częściej wykorzystywany instrument promocji usług i produktów. Rugby to wyjątkowa dyscyplina, która sprawia, że siła firmowego przekazu jest mocna, a reklama  zapamiętana i kojarzona. Z pewnością pozwoli to Państwu wyróżnić się na rynku, przynosząc dodatkowe korzyści wizerunkowe. Warto dodać, że firma, która sponsoruje sportowców, postrzegana jest jako solidny partner biznesowy o dobrej kondycji finansowej. RC Biało-Czarni Nowy Sącz to klub, który zrzesza pasjonatów rugby. W ciągu 10 lat wychowaliśmy kilku Reprezentantów Polski. Jako grupa zawodników i wolontariuszy pracujemy na rzecz społeczności lokalnej, aktywnie promując rugby wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców miasta. Zależy nam na wspieraniu szkolenia i rozwoju zwłaszcza najmłodszych zawodników i zawodniczek naszego klubu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszym klubem prosimy o kontakt. Przyjedziemy do Państwa lub zaprosimy Państwa do nas.

Zachęcamy również osoby prywatne do wspierania naszej działalności poprzez wpłaty dowolnych kwot na nasz rachunek bankowy: 42 8805 0009 0019 5416 2008 0001

rcbcns1proc