Biało-czarni nie odpuszczają! Kolejna wygrana z bonusem!

Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz kolejny raz wygrał z bonusem, tym razem zwyciężając z AZS AWF Warszawa Rugby 39:3.  Mecz ten miał zaważyć o pierwszym miejscu w tabeli na koniec rundy jesiennej jeszcze przed zakończeniem rozgrywek. Cel został osiągnięty i sądeccy zawodnicy od początku przeważali w tym meczu nie dając się zaskoczyć rywalom. W spotkaniu z silnym fizycznie rywalem ciężar gry na swoje barki musieli udźwignąć zawodnicy młyna i zrobili to doskonale, gdyż większość punktów padała właśnie po akcji zawodników tej formacji. Biało-Czarni jeszcze przed przerwą zafundowali sobie punkt bonusowy zdobywając czwarte przyłożenie tuż przed gwizdkiem. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, rugbyści z Nowego Sącza sukcesywnie powiększali swoją przewagę, i nie pozwolili przedrzeć się rywalom na swoje pole przyłożeń.

„Cieszy postawa defensywna w tym meczu. Stracone tylko 3 punkty z rzutu karnego to dobry prognostyk przed trudnymi meczami w rundzie wiosennej.” – podsumował trener Marcin Siemaszko.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim kibicom którzy przychodzą na nasze mecze. Dziękujemy że możemy grać i wygrywać kolejne mecze dla Was .

Zdjęcia: Małgorzata Miśkowicz